אימון דרך עיצוב - מבחוץ פנימה

שילוב הנשמה עם החומר.
 אז מה זה עיצוב...?
כל מה שעושה לנו טוב על הלב ויפה בעיניים - בגדים, נעליים, תכשיטים, "אקססוריז"
וכן - גם העיצוב של הבית.


016.jpg

אימון ותדמית

למצוא מחדש את הדימוי העצמי האמיתי

כמה פעמים יצא לכן לקום בבוקר, לפתוח את ארון הבגדים העמוס לעייפה, להתלבט מולו דקות ארוכות ולבסוף לשלוף ממנו מכנסיים בהירים וחולצת כפתורים, ללבוש אותם בקפידה, לבדוק את עצמכן במראה מכל כיוון אפשרי ולהחליט שלא, זה לא המראה שאתן רוצות להיום, זו לא אני, ואת האני הזו - אני לא אוהבת.

בהמשך אתן מוצאות את עצמכן מוציאות מהארון חצאית וז'קט תואם ואחר כך שמלה קצרה נטולת שרוולים ועוד סיבוב של מכנסיים וטוניקה וגם שמלת מקסי זרוקה... ואחרי כל המדידות האלו, כשמרבית תכולת הארון הפעור שכובה לה בערבוביה על המיטה, אתן כבר עייפות ומתוסכלות למרות שהיום רק התחיל, אתן שבות ללבוש את ה"מדים" - זוג מכנסיים שחורים עם חולצה אפורה שלבשתן כבר 30 פעם בחודש האחרון ואתן חשות שככל שארון הבגדים שלכן מלא יותר, כך הוא מעצים את תחושת הריקנות שבפנים ולמרות כל המגוון, השפע והצבעוניות, אתן מרגישות אפורות, אינכן מוצאות את קולכן הייחודי, את הגוון המיוחד לכן, את האמירה האישית שהיא רק שלכן את חתימתכן האישית את עצמכן.

לפתוח צוהר ולצלול את תוך הנפש פנימה, היא איננה משימה פשוטה, אף פעם,

לעיתים אנו נזקקים למפתחות מיוחדים, שונים ויצירתיים. כאלו הפותחים את הדרך מבחוץ פנימה,

ארון הבגדים שלנו והעיסוק המרכזי שלנו כבני אדם במראנו החיצוני ובאופן בו אנו נתפסים בעיניי עצמנו וגם בעיניי האחרים, הוא מפתח ייחודי רב עוצמה. כזה המאפשר תהליך אימוני עמוק, משמעותי, מקיף ומהנה, בסופו אנו פוגשים ומכירים את ה - "עצמי" האישי, המיוחד, המגוון והשלם שלנו וגם מעצבים לעצמנו תדמית, סגנון ואמירה אופנתית פרטית, אישית וייחודית, המשקפת את האני האמיתי שלנו.

 

אימון, עיצוב ולבוש הבית

האם קרה שנכנסתם לבית של חברים, שכנים או סתם זרים ומצאתם את עצמכם נפעמים?

הכל היה יפה כל כך, מדויק כל כך, הצבעים, רהיטים, פיצ'פקס, צמחים - הכל השתלב בהרמוניה, הבית היה מסודר ונקי ובכל זאת לא הייתה בו אוירה של ניכור וקור אלא להיפך, אווירה מזמינה, חמה, משפחתית. מין בית שכזה שעושה נעים בעיניים וטוב בלב

באופן טבעי, חשבתם והשוויתם לבית שלכם, שלמרות ההשקעה הרבה של זמן, כסף ומאמץ ולמרות שנסעתם עד סוף העולם בשביל לרכוש דווקא את הרהיט המיוחד ההוא, בכל זאת הוא תמיד נראה חסר, לא שלם, תמיד מבולגן, עמוס, קיטשי, מגובב - בקיצור לא מה שתכננתם והתכוונתם.

הבית שלנו, זה שאמור להיות מבצרנו ומקום מבטחנו - האם הוא משקף אותנו או שמא אנו משקפים אותו?

אם אנו לא חשים בנוח ובטוב עם האנרגיה והמראה של הבית שעיצבנו, אם איננו מצליחים להשתלט על אי-הסדר, עומס הפריטים, חוסר ההתאמה, הניקיון.... בואו ונצא למסע משותף במהלכו נפתח כל מגירה מבולגנת גם בבית וגם בנפש, נמצא מקום מתאים לעצמנו ולחפצנו, נעצב כל פינה חשוכה ומוזנחת בעצמנו ובביתנו כך שתהיה מוארת ואהובה, כך שבסופו של דבר הבית ואנחנו נחיה בהרמוניה מלאה.


SIMBLAWebsite Builder